W naszym sklepie internetowym obowiązuje 30 dni na zwrot towaru. Aby skorzystać z możliwości zwrotu towaru, skorzystaj z poniższej procedury.

Procedura zwrotu

Aby zgłosić reklamację lub dokonać zwrotu, proszę postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Pobierz formularz zwrotu formularz_zwrotu.pdf
  2. Wypełnij formularz i prześlij go na adres email: [email protected] lub włóż go bezpośrednio do odsyłanej do nas paczki.
  3. Wyślij paczkę ze zwracanym towarem, razem z dowodem zakupu (w przypadku zakupu na paragon), do paczki dodatkowo możesz dołączyć uzupełniony formularz zwortu.

W przypadku zwrotu towaru zakupionych na fakturę nie jest konieczne dołączanie faktury do zwracanej paczki, wystarczy w formularzu zwrotu wpisać numer faktury, której dotyczy zwrot. Po uwzględnieniu reklamacji lub zwrotu towaru, odeślemy stosowną fakturę korygującą w wersji elektronicznej.

Adres do wysyłki zwracanego towaru

Michał Juraszek
ul. Śliwkowa 9
34-300 Sienna

Zapisz się i odbierz
40 zł rabatu powitalnego!
🎁

Zapisz się do listy mailingowej z powiadomieniami o ekskluzywnych promocjach, dostępnych tylko dla zapisanych klientów i otrzymaj 40 zł na swoje pierwsze zakupy.

Nie wysyłamy spamu! Zapisując się na naszą listę wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji drogą mailową o bieżących promocjach w naszym sklepie internetowym. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.